Program 2019

15.7.2019 Pondělí | Divadlo v Celetné

Dana Michel (CAN): CUTLASS SPRING

16.7.2019 Úterý | KAMPUS Hybernská, stage

Xavier Bobés (ES): THINGS EASILY FORGOTTEN

16.7.2019 Úterý | KAMPUS Hybernská, stage

Xavier Bobés (ES): THINGS EASILY FORGOTTEN

16.7.2019 Úterý | KAMPUS Hybernská

Tantehorse (CZ): OSUDETY: In The Middle of Nowhere – premiéra

16.7.2019 Úterý | KAMPUS Hybernská, stage

Xavier Bobés (ES): THINGS EASILY FORGOTTEN

16.7.2019 Úterý | DIVADLO X10 / DUP39

Jan Čtvrtník a Tereza Bartůňková (CZ): TAMURA (special edition)

16.7.2019 Úterý | KAMPUS Hybernská, stage

Xavier Bobés (ES): THINGS EASILY FORGOTTEN

17.7.2019 Středa | KAMPUS Hybernská, stage

Xavier Bobés (ES): THINGS EASILY FORGOTTEN

17.7.2019 Středa | KAMPUS Hybernská

Tantehorse (CZ): OSUDETY: In The Middle of Nowhere – premiéra

17.7.2019 Středa | KAMPUS Hybernská, stage

Xavier Bobés (ES): THINGS EASILY FORGOTTEN

17.7.2019 Středa | Divadlo v Celetné

Raimund Hoghe (DE): SONGS FOR TAKASHI

17.7.2019 Středa | KAMPUS Hybernská, stage

Xavier Bobés (ES): THINGS EASILY FORGOTTEN

18.7.2019 Čtvrtek | Studio Alta

Workshop Takashi Ueno

18.7.2019 Čtvrtek | KAMPUS Hybernská, stage

Xavier Bobés (ES): THINGS EASILY FORGOTTEN

18.7.2019 Čtvrtek | KAMPUS Hybernská

Tantehorse (CZ): OSUDETY: In The Middle of Nowhere – premiéra

18.7.2019 Čtvrtek | KAMPUS Hybernská, stage

Xavier Bobés (ES): THINGS EASILY FORGOTTEN

18.7.2019 Čtvrtek | DIVADLO X10 / DUP39

Marta Ziółek (PL): MAKE YOURSELF

18.7.2019 Čtvrtek | KAMPUS Hybernská, stage

Xavier Bobés (ES): THINGS EASILY FORGOTTEN

19.7.2019 Pátek | Studio Alta

Workshop Xavier Bobés

19.7.2019 Pátek | KAMPUS Hybernská, kavárna

Prezentace Raimund Hoghe

19.7.2019 Pátek | KAMPUS Hybernská, různá místa

Interference Collective (USA)

19.7.2019 Pátek | KAMPUS Hybernská, bar

No One Future 2019 – Barbara Ellison (IR) & Polina Khatsenka (BY)

20.7.2019 Sobota | Studio ALTA, hala 30

No One Future 2019 – Ableton Live: Workshop nejen pro hudebníky/ice

20.7.2019 Sobota | KAMPUS Hybernská

Cecile da Costa (CZ): Roselyne – work in progress vol.II

20.7.2019 Sobota | KAMPUS Hybernská, vnitroblok

Agata Siniarska/Karolina Grzywnowicz (PL): SECOND NATURE

20.7.2019 Sobota | KAMPUS Hybernská, bar

No One Future 2019 – MimiCof (JP) & Ida Elastic (CZ)

Rolovat nahoru