Program 2020

11.7.2020 Sobota | Invalidovna (Event room nahoře)

Vendula a Jan Tomšů (CZ): VEDUTY

11.7.2020 Sobota | Invalidovna (Event room nahoře)

Vendula a Jan Tomšů (CZ): VEDUTY

11.7.2020 Sobota | Invalidovna (zahrada, loď, horní chodba)>

Cie pieds perchés (CZ/CH): OK (N)o – work in progress

11.7.2020 Sobota | Invalidovna (ALTA room)

Nela H. Kornetová & T.I.T.S. (CZ/NO): BADMAN

12.7.2020 Neděle | Invalidovna (Event room nahoře)

Vendula a Jan Tomšů (CZ): VEDUTY dílna

12.7.2020 Neděle | Invalidovna (half room)

MIR.Theatre + Plata Company: PREFABY

12.7.2020 Neděle | Invalidovna (Obývák)

Spitfire Company (CZ): PODVRAŤÁCI

12.7.2020 Neděle | Invalidovna (half room)

MIR.Theatre + Plata Company: PREFABY

12.7.2020 Neděle | Invalidovna (half room)

MIR.Theatre + Plata Company: PREFABY

12.7.2020 Neděle | Invalidovna (Obývák)

Spitfire Company (CZ): PODVRAŤÁCI

12.7.2020 Neděle | Invalidovna (half room)

MIR.Theatre + Plata Company: PREFABY

12.7.2020 Neděle | Invalidovna (Event room dole)

Spitfire Company (CZ): KONEC ČLOVĚKA?! REPORTÁŽE PSANÉ Z KUCHYNĚ

12.7.2020 Neděle | Invalidovna (ALTA room)

Nela H. Kornetová & T.I.T.S. (CZ/NO): BADMAN

13.7.2020 Pondělí | Invalidovna (half room)

MIR.Theatre + Plata Company: PREFABY

13.7.2020 Pondělí | Invalidovna (Obývák)

Spitfire Company (CZ): PODVRAŤÁCI – ZRUŠENO

13.7.2020 Pondělí | Invalidovna (half room)

MIR.Theatre + Plata Company: PREFABY

13.7.2020 Pondělí | Invalidovna (half room)

MIR.Theatre + Plata Company: PREFABY

13.7.2020 Pondělí | Invalidovna (half room)

MIR.Theatre + Plata Company: PREFABY

13.7.2020 Pondělí | Invalidovna (ALTA room)

Tantehorse: INVISIBLE I./HANNAH (předpremiéra)

13.7.2020 Pondělí | Invalidovna (Event room nahoře)

Markéta Vacovská – ODLOUČENÍ

14.7.2020 Úterý | Invalidovna (různé prostory)

Spielraum Kollektiv: EKO-ZPOVĚDNICE

14.7.2020 Úterý | Invalidovna (Obývák)

Debora Štysová, Tinka Avramová: 30 DNÍ

14.7.2020 Úterý | Invalidovna (ALTA room)

Juraj Mitro a kol.: CESTA KOLEM MÉHO POKOJE

14.7.2020 Úterý | Invalidovna (ALTA room)

Matouš Adam: S-HIT MAKER

15.7.2020 Středa | Invalidovna (Event room nahoře)

Open Source Concept Lab.

15.7.2020 Středa | Invalidovna (zahrada / Obývák)

IMPULS – otevřená diskuze

15.7.2020 Středa | Invalidovna (ALTA room)

Jan Komárek, Andrea Miltnerová: KOUZELNÍK HIROŠIMA

15.7.2020 Středa | Atelier IPI

Process Lab. – závěrečný výstup

16.7.2020 Čtvrtek | Invalidovna (různá místa)

Institut náletových dřevin 2/2020

17.7.2020 Pátek | Invalidovna (zahrada)

Lokvar: ČESKÝ HONZA

17.7.2020 Pátek | chodby Invalidovny

Alyssa Dillard: WE DIDN’T KNOW WHAT TO DO SO WE DANCED

17.7.2020 Pátek | Invalidovna (IPI Atelier)

Bazmek Entertainment: NEUROTIC AND GLITTER SUBJECTIVITY // work in progress

Rolovat nahoru